YENİKÖY KEMERKÖY Yerli Kaynak Güçlü Enerji
tr
20.10.2023 Geri Dön

YK Enerji̇ bölge muhtarlarıyla yemekte bi̇r araya geldi̇

Yeniköy Kemerköy Enerji Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş. (YK Enerji), 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayasıyla özel bir etkinlik düzenledi. Düzenlenen programa YK Enerji Genel Müdürü Erol Demir ve bölge muhtarları katıldı.

 

YK Enerji, Yeniköy Sosyal Tesisleri’nde 19 Ekim Muhtarlar Günü’ne özel bir programa ev sahipliği yaptı. Düzenlenen programa YK Enerji Genel Müdürü Erol Demir ve bölge köylerin muhtarı katıldı. Program kapsamında YK Enerji Genel Müdürü Erol Demir, köy muhtarları ile tek tek görüşerek temenni, talep ve önerilerini dinledi. Program aile fotoğrafı çekiminin ardından tamamlandı.

 

“İş Birliğimizi Her Geçen Gün Artırıyoruz”

Göreve geldikten sonra bölge muhtarları ile bir araya gelmekten dolayı mutluluk duyduğunu belirten YK Enerji Genel Müdürü Erol Demir, “Muhtarlarımız bölge halkımızın doğrudan temsilcisidirler. Bizler de muhtarlarımızla iş birliğimizi her geçen gün artırmaya devam ediyoruz. Bu akşamki programımıza katıldığınız için teşekkür ediyorum ve 19 Ekim Muhtarlar Gününüzü kutluyorum.” dedi.

 

“Bölge Muhtarlarını Unutmayarak Onurlandıran YK Enerji’ye Teşekkür Ederiz”

Programda muhtarları temsilen konuşan Milas Mahalle Muhtarları Derneği Başs kanı ve Gürceğiz Köyü Muhtarı Ersoy Yılmaz, “Böyle önemli bir güne ev sahipliği yaparak biz bölge muhtarlarını onurlandıran YK Enerji yönetimine teşekkür ederiz.” dedi.